Nawiąż nowe kontakty biznesowe i uzyskaj wartościowe rady, które pomogą Ci w osiągnieciu sukcesu Twojej firmy!

Tworzymy ogólnopolskie stowarzyszenie zrzeszające założycieli startupów. Startup Founders Weekend, który odbył się we wrześniu we Wrocławiu, pokazał jak bardzo jest to potrzebne. Pilotażowe warsztaty okazały się bardzo skuteczne - uczestnicy nawiązali średnio 5 nowych znajomości i otrzymali 6 wartościowych rad. Bazując na feedbacku dopracowaliśmy formułę warsztatów i networkingu. Jeśli również chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe i pozyskać rzeczową wiedzę, to wydarzenie jest dla Ciebie. Dokonaj obowiązkowej rejestracji pod tym adresem:http://bit.ly/KRKSF.

W programie:

- autoprezentacje uczestników

- kręgi eksperckie

- sesje networkingowe

- wspólny obiad

- prezentacja Stowarzyszenia Startup Founders

- After Party

Pośpiesz się! Dołącz do wydarzenia jeszcze dziś i nie zapomnij zaprosić znajomych. Spotkanie jest bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona. Dalsze instrukcje oraz informacje odnośnie miejsca spotkania będziemy publikować na bieżąco.

Podczas ostatnich spotkań w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu wypracowaliśmy już wspólnie wstępną wizję, cele oraz plany stowarzyszenia, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić podczas spotkania. Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do stowarzyszenia, które do końca tego roku zamierzamy oficjalnie zarejestrować, przyjdź i przekonaj się, że warto.